Powered by Smartsupp

BIO Konopná mouka - 300 g - Jezte konopí

Novinka Pro zdravý životní styl Vysoký obsah vlákniny
Cena
99 Kč

Výrobce
Hempiness

Kód produktu
CZ-BIO-001M

ks
(0 ks na skladě)

BIO konopná mouka je supervýživná bezlepková alternativa pro pečení i vaření. Více

Objevte sílu přírody s BIO Konopnou Moukou. Tato výjimečná mouka je nejen chutná, ale i neuvěřitelně výživná, což z ní činí nepostradatelnou součást vašeho zdravého životního stylu. S nejvyšším obsahem vlákniny (36%) a bílkovin (33%) mezi všemi dostupnými moukami, je to perfektní volba pro vegetariány, vegany a lidi s citlivostí na lepek.

Konopná mouka je vyráběna z vybraných konopných semínek, a proto nabízí vysoký obsah lehce stravitelných bílkovin edestinu a albuminu, stejně jako všech esenciálních aminokyselin. Nejenže je to vynikající zdroj energie, ale také podporuje regeneraci svalů a celkovou vitalitu těla.

Díky své tmavé barvě dodává pečivu jedinečný vzhled a bohatou chuť, která zaujme každého gurmána. Ať už pečete chléb nebo  sušenky, naše konopná mouka je ideální volbou pro zdravé vaření i pečení. Je však poměrně těžká, proto doporučujeme kombinaci s jinými typy mouk pro nejlepší výsledky.

Hlavní Benefity BIO Konopné mouky:

  • Nejvyšší obsah vlákniny a bílkovin - S 36% vlákniny a 33% bílkovin je to výživová bomba, která podpoří vaše zdraví a vitalitu.
  • Bezlepková alternativa - Perfektní pro lidi s citlivostí na lepek nebo pro ty, kteří chtějí zdravější alternativu ke běžným moukám.
  • Bohaté na esenciální aminokyseliny - Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, které jsou klíčové pro regeneraci svalů a celkovou pohodu.
  • Všestranné použití - Ideální pro pečení, vaření.
  • BIO kvalita – Bez pesticidů, herbicidů a dalších škodlivých látek.

Google Review Widget