Powered by Smartsupp

Konopná drogerie

Síla konopí v konopné drogerii. 

Vyzkoušejte efekt konopí na namožené svaly i přetíženou psychiku. 

Čím se namazat po zátěži?
Klasická známá Francovka má konopnou sestru! Francovka s konopím obsahuje extrakt z konopí setého, který má mnohostranné účinky - působí regeneračně a uvolňuje ztuhlé partie, odstraňuje únavu po fyzické zátěži, vyvolává uvolnění a osvěžení. Působí tedy příznivě na celé tělo.

Stres, podráždění nebo vleklá rýma? 
Nadechněte se konopí! Éterické oleje obsažené v tyčince Svatý nádech uvolní mysl i dutiny. Konopí jako éterický olej může pomáhat při nervovém napětí, nervozitě, stresu a podráždění. Podílí se na zmírnění úzkosti a melancholie, pomáhá při předmenstruačním napětí, nechutenství a poruchách zažívání nervového původu. Wow! Velká síla v malé tyčince. 

A navíc uvolňuje i dutiny a dýchací cesty, napomáhá rozpouštění hlenu a vykašlávání. Je vhodná při akutních infekcích i jako prevence. Celkově posiluje a zlepšuje obranyschopnost organismu. Vhodné už od tří let. 

Jak desinfikovat ruce?
Vyzkoušejte čistící gel s konopím. Perfektní desinfekce bez použití vody. Obsah konopí se postará o hydrataci a výživu pokožky. Suché ruce nehrozí! 

Konopí pomáhá na nepohodu těla i duše. 

Rychlé info Při nachlazení
Konopná tygří mast

Herbavera - konopná tygří mast

Skladem
60 Kč
Tradiční tygří mast obohacená o konopný olej. Používá se zejména při rýmě a bolení hlavy. Nanáší se malé množství pod nos či na spánky.
Google Review Widget