Konopí je náš životní styl

Konopí není jen naše práce, ale konopí je náš životní styl. Aktivně se snažíme propagovat pozitiva konopí ve všech možných oblastech. V konopném byznyse se pohybuje mnoho let, známe lidi z konopné komunity, farmáře, výrobce, prodejce, velkoobchody, aktivisty, novináře, lékaře, politiky.

Díky hluboké znalosti problematiky dokážeme v záplavě konopných produktů vybrat ty kvalitní. Jen ty, které důkladně známe, nabízíme k prodeji na tomto e-shopu a v kamenné konopné prodejně KONOTÉKA v Českých Budějovicích.

Vaporizéry prodáváme už od roku 2015.

V roce 2015 jsme otevřeli e-shop s vaporizéry - kvalitnivaporizer.cz. Během několika měsíců jsme se stali největším specializovaným obchodem na vaporizéry v České republice i na Slovensku.

Začali jsme vaporizéry propagovat kde to jen šlo. Pravidelně jsme se účastnili veletrhů Cannafest a Konopex a udělali maximum pro prapagaci vaporizace konopí a bylin.

Za tu dobu máme tisíce spokojených zákazníků. Mnoho z nich dalo e-shopu kvalitnivaporizer.cz pozitivní hodnocení na Heurece.

Jenom u nás můžete vaporizér vrátit do 20 dní.

U nás můžete vaporizér vyzkoušet a do 20 dní nám ho vrátit. Před COVIDEM byla tato služby zdarma, bohužel kvůli pandemii se použité vaporizéry hůře prodávají a proto jsme tuto služby zpoplatnili částkou 400 Kč. Ta nám pokrývá náklady na vyčistění vaporizéru a výměnu náustků. Tyto vaporizéry pak prodáváme v sekci bazar.

Ze zákona bychom použitý vaporizér z hygienických důvodů nemuseli přijmout zpátky, ale přišlo by nám škoda, když by zákazník neměl možnost drahý vaporizér vyzkoušet a nákup si případně rozmyslet. 

Zde se dočtete více o vrácení použitého vaporizéru.