Powered by Smartsupp

Vaporizéry - upřímné recenze a tipy

Jak se vyznat ve světě vaporizérů? Naše články poradí! 

Jak vybrat vaporizér, jak se o něj starat a čistit ho, jaké bylinky do něj? A který je ten nejlepší vaporizér? 

Recenze vaporizérů
Jak se nám líbí nejnovější vaporizéry? Jak hodnotíme tradiční vaporizéry, které jsou na trhu už dlouho? Jak se nám s nimi zachází? Kolik toho vydrží? Je na ně spolehnutí? 

Recenze vaporizérů na bylinky, recenze kapesních i stolních vaporizérů, recenze vaporizérů na tabák, recenze vaporizéru na CBD, zkušenosti s vaporizéry - vše si rádi vyzkoušíme na vlastní plíce a napíšeme o tom. 

Objevte vaporizéry v Konotéce! 


Jak se čistí vaporizér

Jak se čistí vaporizér

Jak často čistit vaporizér? Čím vaporizér čistit? Jaké přípravky a nástroje použít? Nejen to se dozvíte v tomto článku. Pravidelná údržba a čistění vaporizéru je nezbytná k tomu, aby vaporizér správně a dlouho sloužil. Když čištění dlouhodobě zanedbáte, je pravděpodobné, že se váš vaporizér nedožije konce záruční doby.


Představení vaporizéru PAX 3

Představení vaporizéru PAX 3

PAX 3 patří mezi mé nejoblíbenější kousky. Kudy chodím, tam ho doporučuji. Zkuste sami – Pax 3 je sázka na jistotu. 


Recenze vaporizéru Plenty

Recenze vaporizéru Plenty

Plenty nepatří mezi elegantní vaporizéry. Je to takový trochu hromotluk, typ přístroje, který byste mohli s klidným srdcem považovat za kompresor, kterým si dofouknete gumy u auta. Jenže po dofouknutí Plentym by mohlo třeba i létat! Přes všechny pochyby – jedná se stolní vaporizér, jehož neotřelý vzhled zajistí to, že kdo ho spatří, už na něj nikdy nezapomene!


Recenze vaporizéru Smono 3

Recenze vaporizéru Smono 3

Vaporizace nemusí být nutně drahá záležitost. Dnes se podíváme na vaporizér Smono 3, který patří k těm levnějším přístrojům na zázračnou páru. Pokud s vaporizováním teprve začínáte, nechcete nebo nemůžete investovat do dražšího vaporizéru, mohl by se vám Smono 3 zalíbit. 

Google Review Widget