Bylinky k povzbuzení metabolismu

Bylinky k povzbuzení metabolismu

Zima je už dlouhá, chuť k jídlu velká a pohybu spíš méně než více. Nestihli jsme svoje „zimní špíčky“ ani moc „vylyžovat“, natož potrénovat ve fitku. A protože tonoucí se stébla chytá, zkusme se chytnout bylin, které povzbudí metabolismus, a nabytého tělesného zateplení se zbavíme třeba o něco rychleji!


Představení vaporizéru PAX 3

Představení vaporizéru PAX 3

PAX 3 patří mezi mé nejoblíbenější kousky. Kudy chodím, tam ho doporučuji. Zkuste sami – Pax 3 je sázka na jistotu. 


Recenze vaporizéru Plenty

Recenze vaporizéru Plenty

Plenty nepatří mezi elegantní vaporizéry. Je to takový trochu hromotluk, typ přístroje, který byste mohli s klidným srdcem považovat za kompresor, kterým si dofouknete gumy u auta. Jenže po dofouknutí Plentym by mohlo třeba i létat! Přes všechny pochyby – jedná se stolní vaporizér, jehož neotřelý vzhled zajistí to, že kdo ho spatří, už na něj nikdy nezapomene!


Recenze vaporizéru Smono 3

Recenze vaporizéru Smono 3

Vaporizace nemusí být nutně drahá záležitost. Dnes se podíváme na vaporizér Smono 3, který patří k těm levnějším přístrojům na zázračnou páru. Pokud s vaporizováním teprve začínáte, nechcete nebo nemůžete investovat do dražšího vaporizéru, mohl by se vám Smono 3 zalíbit. 


Jarní bylinky pro vaporizaci

Jarní bylinky pro vaporizaci

Jaro, období, kdy venku všechno voní a kvete. Slunce hřeje a příroda nabízí širokou škálu bylin a rostlin, které by se mohly klidně ocitnout v našich vaporizérech. Které to jsou? Výjimečně voňavé, známé a přesto díky vaporizaci „jako nové!“


Letní bylinky k vaporizaci

Letní bylinky k vaporizaci

Letní měsíce s sebou nesou ideální příležitost k prozkoumání zahrad či luk a vyzkoušet byliny, které jsou právě k dispozici. Ač je to pracnější cesta, jak se dostat k sušině, je vysoce ekologická i ekonomická! Co nového do vaporizéru doporučuji tentokrát?


Vaporizace bylinek při nachlazení

Některé projevy nachlazení bývají skutečně úporné. Ke zmírnění nepříjemných projevů a posílení oslabeného těla nám mohou pomoci dvě věci: bylinky a odpočinek. Doufám, že máte blízkou osobu, která vám v těchto těžkých chvílích pomůže naplnit vaporizér třeba právě těmito bylinkami.