Powered by Smartsupp

Přísady pro pěstování technického konopí - Množství - 250 ml

Získej nejlepší výnosy z konopí! 💪

Nenech si ujít šanci získat ty nejlepší výnosy ze svého konopí - díky našim magickým přísadám CANNA!

Jsi připraven na revoluci v pěstování konopí? Podívej se na úžasné přísady pro pěstování konopí, které rostlinám poskytnou tu nejlepší péči a podporu. Po zkušenosti s těmito produkty se budeš ptát sám sebe: "Jak jsem kdy mohl(a) pěstovat bez nich?"

CANNA přísady jsou navrženy tak, aby společně s hlavními živinami zajistily co největší efektivitu a kvalitu. Ať už jde o RHIZOTONIC, CANNAZYM, CANNABOOST či CANNA PK 13/14, každá jedna z nich je plná unikátních složek a lásky ke konopným rostlinám.

Proč se podívat na přísady na pěstování: 

🌱 1. Zdravé rostliny = vyšší výnosy: Naše přísady podporují růst silných kořenů a stimulují obranyschopnost rostlin, což vede k lepším a zdravějším výnosům.
💪 2. Vyšší kvalita konopí: CANNA přísady zlepšují chuť, aroma a obsah účinných látek ve vašem konopí, takže se můžeš těšit na tu nejlepší kvalitu rostlinek i výnosu. 
✌️ 3. Jednoduchost použití: Díky zdvojené láhvi CANNA je dávkování snadné a rychlé - žádné komplikace či nepořádek!
💚 4. Šetrné k životnímu prostředí: Naše přísady jsou vyrobeny z přírodních surovin a neobsahují žádné syntetické chemikálie, takže pečujete o své rostliny i o naši planetu.
🔝 5. Spokojenost zákazníků: Tisíce pěstitelů po celém světě už vyzkoušely tyto produkty a staly se jejich loajálními fanoušky - staň se jedním z nich!

RHIZOTONIC - pro silné a vitální kořeny 

CANNAZYM - 12 enzymů pro ochranu před hnilobou i patogeny 

BOOST ACCELERATOR - zrychluje metabolismus a vstřebávání živin 

CANNA PK 13/14 - intenzivní výživa těste před sklizní, pro dokonalou úrodu plnou chutí 

Tak neváhej ani chvilku déle! Přidej CANNA přísady do svého pěstebního arzenálu a uvidíš, jak se tvoje krásné konopné rostliny stanou silnými, zdravými a bohatými na účinné látky.
A to vše s úsměvem na tváři, protože víš, že jsi udělal to nejlepší pro své zelené miláčky! 

Google Review Widget