White Cheese - feminizovaná semínka konopí - Počet semen v balení: 5, Výrobce: Sensi Seeds

Novinka
8 bodů do věrnostního systému
Cena
813 Kč

Výrobce

Kód produktu
1520540

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

Odešleme do 10 dnů - Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.
bal
(0 bal na skladě)

Novinka od Sensi Seeds se vrací k sýrové klasice a přidává ovocné tóny. Intenzivní vůně zaručena! Více

Sýr a ovoce? Dokonalý předkrm. 🧀 🍇

White Cheese od Sensi Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Feminizovaná semena White Cheese vytvářejí rostlinu, která přináší dlouho žádanou a těžko opakovatelnou chuť. Vliv 35 % sativy se projevuje tím, že přispívá k chuťovému profilu a účinkům tohoto kmene. Tato rostlina vykazuje rysy dominující indice především v morfologii. Tuhle odrůdu rozhodně poznáte po čichu. 😄 🧀

🌱 Pěstitelé mohou očekávat středně velkou rostlinu podporující velké výnosy v interiéru i exteriéru.

☘️ Feminizovaná semena White Cheese oživují klasický fenotyp obsahující ostrý zápach skunku. Tato vlastnost byla objevena v původní F1 generaci Skunk #1. White Cheese Feminized přidává silnou vrstvu ovocné vůně nad štiplavou sýrovou. Tento kmen, který se snadno pěstuje, se také vyznačuje dobou kvetení pouhých 45-50 dní! 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

 

 

 

 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Střední
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Google Review Widget