The M - 2021

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Vaporizéry pro začátečníky Na zapalovač
17 bodů do věrnostního systému
Cena
od 1 590 Kč

Výrobce
Dynavap

Kód produktu
6179

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Stříbrná
Stříbrná
Verdium (zelená)
Verdium (zelená)
Azurium (modrá)
Azurium (modrá)
Rosium (růžová)
Rosium (růžová)
Obsidium (černá)
Obsidium (černá)
Sušené bylinky a extrakty
Zapalovač
Ne
Kondukční
Náustek
2 roky

ks

Jasná volba pro ty, co nechtějí elektronický vaporizér, nebo chtějí záložní vapík. Ruční práce bez kompromisů. Made in USA. Více

Už je z toho tradice. Každý rok představí americký výrobce Dynavap svůj nejprodávanější vaporizér The M v nové verzi. 

 

Dynavap pro rok 2021 zjednodušil svou produktovou řadu na tři vaporizéry - buclatý THE VONG s dřevěným tělem klasický, menší, ocelový THE "M" a velký, titanový THE OMNI. 

The M 2021 je malý manuální vaporizér z lékařské oceli. Jako zdroj energie můžete použít cokoliv co hoří, zapalovač, konopný knot, svíčku apod. Doporučujeme ale výkonný turbo zapalovač , nebo ohřívač Orion. Během pár sekund dokáže The M poskytnout silný a chutný výpar. Čepička vaporizéru - VapCap má teplotní senzor, který upozorní zvukovým "cvaknutím" jakmile je dosaženo optimální teploty pro vaporizaci i pokud během vaporizace teplota poklesne a je třeba znovu nahřívat.

V komoře jsou dvě polohy pro zasunutí sítka, které vám umožní zvětšovat či zmenšovat velikost komory podle toho, kolik materiálu chcete vaporizovat. Tělo The M je vyfrézované tak, abyste dírky pro přívod vzduchu (turbo) našli intuitivně, poslepu. Při potahování je dobré dírky neustále prstem odkrývat a zakrývat. Optimalizuje to airflow tak, aby vzduchu nebylo příliš mnoho ani málo.

Tělo The M 2021 je vyfrézované tak, aby byl tento neustálý pohyb mezi prsty sem a tam co nejpohodlnější a automatizovaný. Čepička (The Cap) je ve verzi captive, má dvě zarážky, takže vám už nikdy samovolně nespadne. Náustek má velikost 10 mm a zapadne tak bez problémů do menších bubblerů a vodních filtrů. Pro větší 14 mm vodní filtry doporučujeme přikoupit silikonový náustek.

VapCap M 2021 je dodáván v novém 100% recyklovatelném kartonovém balení.

The M - jasná volba pro ty, co nechtějí elektronický vaporizér, nebo si před nákupem dražšího přístroje potřebují vaporizaci vyzkoušet.

Vhodný je také jako doplněk k elektronickým vaporizérům. Znáte to, není nic horšího, než když se vám venku ve vaporizéru vybije baterie. Je taky skvělý jako druhý vaporizér, když se elektronický pokazí. 

The M - ruční práce bez kompromisů. Tenhle vapík vám vydrží navěky! Made in U.S.A. Let´s vape - welcome to battery freedom!

Návod k použití Dynavap The M

Sundejte kovovou čepičku a naplňte komoru vaporizéru nadrceným bylinným materiálem. Čepičku potom vraťte zpět. Začněte nahřívat komoru. Během nahřívání vaporizérem pomalu otáčejte, ať se bylinka prohřeje ze všech stran. Jakmile uslyšíte jemné cvaknutí, teplota je tak akorát a můžete začít tahat výpar. Po 2 - 4 potáhnutích vás nové cvaknutí upozorní na snížení teploty. V tu chvíli vaporizér opět nahřejte plamenem dokud neuslyšíte další cvak. A tak pořád dokola, dokud není bylinka zvaporizovaná. To poznáte podle chuti, která už není tak intenzivní. Samotný bylinný materiál pak má hnědou barvu a na jazyku chutná trochu jako pražený popcorn.

Vaporizér se hodí hlavně pro bylinky, které snesou vyšší teploty vaporizace jako je například technické konopí.

Mrkni na představení vaporizéru ⬇️

Parametry

Barva StříbrnáVerdium (zelená)Azurium (modrá)Rosium (růžová)Obsidium (černá)
Co umí vaporizovat Sušené bylinky a extrakty
Zdroje energie Zapalovač
Typ zahřívání Kondukční
Inhalace výparu Náustek

Příslušenství20