Powered by Smartsupp

Tezla OG Feminized - feminizovaná semínka konopí

1 bod do věrnostního systému

Cena
od 188 Kč

Výrobce

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Zelené listy s fialovými odlesky. Tezla OG nenechá nikoho chladným. Více

Zelená a fialová podívaná, ozdoba zahrady 💜💚

[Hash Plant x Shiva Skunk x SFV OG]

Tezla OG od Sensi Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Feminizovaná semena Tezla OG ukazují svou 70% převahu indiky hlavně v morfologii rostliny. Genetický vliv 30 % sativy je patrný v pikantních tónech chuťového profilu

🌱 Vhodná pro interiérové zahrady s omezenou výškou a venkovní zahrady, kde je třeba dbát na celkovou výšku. Tezla OG Feminized má pevnou páteř postavenou na oceňované genetice.

☘️ Barva listů zůstává tmavě zelená až do posledních týdnů kvetení, kdy je začnou zdobit fialové odlesky. Nápadná poupata jsou kuželovitá a mají velmi hustou strukturu. Pěstitelé v kontrolovaném prostředí zaznamenali výnosy 425-475 gramů na m².

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

 

 

 

 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Dlouhá
Google Review Widget