Powered by Smartsupp

Syrup Auto - samonakvétací semínka konopí


Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt. Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.

Výrobce
Buddha Seeds

Semínka od Buddha Seeds - text už píšeme :) Více

Nadpis

Semínka od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 

Syrup je hybrid získaný křížením samonakvétacích odrůd s nejsladšími indickými odrůdami.
yrup je hybrid získaný křížením samonakvétacích odrůd s nejsladšími indickými odrůdami.

Má ovocnou chuť s nádechem zázvoru a černého bezu, ale jeho skutečná krása spočívá v jeho síle.

Díky hustému a silnému kouři, který můžete téměř žvýkat, jsou její účinky silně narkotické a ideální pro léčebné použití.

V interiéru je to ideální rostlina do moře zelené techniky, venku je dostatečně nenápadná, aby se hodila do zahrad a na balkony. Z hlediska chuti je skutečnou lahůdkou a je dostatečně rychlá i pro ty nejnetrpělivější pěstitele!

🌱 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Hybrid
Délka cyklu 9 týdnů
Zkušenosti Začátečníci
Google Review Widget