Sweet Cherry Kush - feminizovaná semínka konopí

Cena
od 212 Kč

Výrobce

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Mísa právě utržených třešní, takhle voní Sweet Cherry Kush - novinka od Sensi Seeds. Více

Čerstvě utržená třešeň 🍒

Sweet Cherry Kush od Sensi Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Feminizovaná semena Sweet Cherry Kush pocházejí z 60 % indica / 40 % sativa. Rostliny rostou statně a dosahují střední výšky, přičemž poskytují velké výnosy. V terpenovém i chuťovém profilu se schovávají šťavnaté čerstvě utržené třešně. Aroma i chuť jsou mnohovrstevnaté. 

🌱 Sweet Cherry Kush je ideální pro pěstování v interiéru nebo ve středomořském klimatu.

☘️ Kombinace chuti třešní, nafty, borovice a máty je velmi vzácná. A právě takhle voní Sweet Cherry Kush. 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

 

 

 

 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Střední
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Dlouhá
Google Review Widget