Super Skunk - feminizovaná semínka konopí - Počet semen v balení: 1

Cena
210 Kč

Výrobce

Kód produktu
1561002

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Doručíme do 7 dnů
bal
(0 bal na skladě)

Super Skunk, vylepšená odrůda původního Skunk #1, super výnos i super snadné pěstování. Jedním slovem super. Více

Super Skunk dělá čest svému jménu a v zemich, kde je legální pěstovat, nabízí super výnos a super snadné pěstování. Sensi Seeds vzali původní Skunk #1 a zkřížili jej s pečlivě vybranou afghánskou odrůdou. Výsledek je výnosnější a silnější a jedním slovem SUPER.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Semena produkují stejnoměrnou rostlinu, která dorůstá průměrné výšky. Rostliny jsou robustní a kuželovité. Super Skunk má relativně krátkou dobu květu - maximálně 50 dní. Palice mají nápadnou jasně zelenou barvu. Podmínkou samozřejmě je, že jsou rostliny pěstované v zemích, kde to je legální.  


Pěstitelé v zemích, kde je to legální, mohou očekávat velké výnosy.

Typicky mají kmeny skunk tendenci produkovat intenzivní vůni až zápach. Super Skunk je poněkud jiný, má jemnější a ovocnější aroma. Afghánský původ se promítá do vůně, která se v období květu mění na zemitou s kořeněnými tóny.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběrateský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5