Powered by Smartsupp

Sticky Orange XXL Auto - samonakvétací semínka konopí


Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt.

Výrobce

Trošku si ulepit prstíky můžeš s novinkou od Sensi Seeds - Sticky Orange navíc slibuje XXL výnos. Více

Pomerančová exploze chutí 🍊

[California Indica x Shiva Skunk x Gorilla Glue x Maple Leaf Indica]

Sticky Orange XXL Auto od Sensi Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Ze semen Sticky Orange XXL Auto vyroste rostlina z 80 % indica a 20 % sativa. V profilu jsou přítomny zemité a kořeněné tóny, které jsou však zanedbatelné ve srovnání s flavonoidy s citronovou příchutí, které osvěží vaše smysly. Výnosy jsou XXL, pokud jsou pěstovány v ideálních podmínkách,

🌱 Květy semen Sticky Orange XXL Automatic jsou přesně takové, jak název napovídá. Prsty zahrádkářů se při kontaktu s nimi stanou lepkavými díky husté vrstvě trichomů.

☘️ Malý kousek vlivu sativy se projevuje v oddělení chuti. Na patře se objevuje esence čerstvě oloupané citronové kůry. Nedaleko za ní se nachází zemitá kvalita, která pomáhá vyvážit celkovou chuť. V rámci kompletního chuťového profilu Sticky Orange XXL Automatic se do popředí dostávají také stopy koření, hašiše a čokolády.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

 

 

 

 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Indika
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Krátká
Google Review Widget