Starry

Vyměnitelná baterie Pro seniory
23 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt. Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.

Výrobce

Kód produktu
1716

Vaporizér s vyměnitelnou baterií typu 18650. Má nastavitelnou teplotu od 100 °C do 240 °C. Vhodný na lékařské konopí. Více

Starry není starý! Drží krok s trendy a s vyměnitelnou baterií a displejem je nejlevnějším vaporizérem v téhle kategorii. Zkrátka držák, sázka na jistotu. 
Starry 3 má kompaktní, lehké, hliníkové tělo a  dostatečně velkou keramickou komoru. Nahřátí na 185 °C zvládne do 30 sekund. Zvládá sušené bylinky a díky nádobce s vatou, která je v balení, také nejrůznější extrakty. Náustek drží na komoře pomocí silného magnetu a samotný konec náustků je kovový a v ústech příjemný.

Vaporizér pohání uživatelsky vyměnitelná baterie 18650 o kapacitě 2500 mAh. Dobíjet lze klasicky micro usb kabelem nebo v externí nabíječce. Výhodou je, že lze používat i během nabíjení.Teplota je nastavitelná po stupních od 100 °C do 240 °C. Automatické vypínaní topného tělesa lze nastavit buďto po pěti nebo deseti minutách. Jasný OLED displej zobrazuje kapacitu baterie, čas automatického vypnutí, zvolenou teplotu a aktuální teplotu.

Vaporizér Starry se zapíná podržením vypínacího tlačítka po dobu 4 sekund

Pokud jsou na vaporizéru nastavené stupně Fahrenheita, na Celsia přepnete podržením tlačítka mínus a vypínacího tlačítka.

Balení obsahuje:

1x vaporizér

1x baterie

1x dusátko

1x čistící kartáček

1x pinzeta

1x usb kabel

1x manuál

Parametry

Co umí vaporizovat Sušené bylinky a extrakty
Zdroje energie Baterie 18650
Nastavitelnost teploty Po stupních
Teplotní rozpětí v °C 100 °C - 240 °C
Typ zahřívání Kondukční
Inhalace výparu Náustek
Záruka 2 roky

Příslušenství2