Powered by Smartsupp

Spi v klidu - kapsle s konopným olejem - 30 ks - Epiderma

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 4 z 5
Kapsle Spi v klidu
Kapsle Spi v klidu
Na dobrý spánek
3 body do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt. Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.

Výrobce
EPIDERMA

Kód produktu
3534006

100 % přírodní potravinový doplněk s konopným olejem. Zahoďte chemické prášky na spaní a spěte v klidu s konopnými kapslemi. Více

Unikátní kapsle na podporu hlubohého spánku

100 % přírodní potravinový doplněk s konopným olejem je určen k navození přirozeného spánku a podpoře hlubokého spánku. Hlavní účinnou látkou kapslí na spánek je kozlík lékařský, jehož účinek umocňuje mučenka pletní a dobromysl. V této kompozici samozřejmě nemůže chybět konopný olej se svými nenasycenými mastnými omega 3 a omega 6 kyselinami.

Příčiny nespavosti

Příčinou nespavosti nebo špatného spánku bývá velmi často stres a úzkost. Doporučujeme tyto kapsle zkombinovat s CBD olejem, který vás dokáže před spaním zrelaxovat.

Účinky kapslí na spánek Spi v klidu od Epidermy

Kapsle na spánek Spi v klidu

Použití: 1-2 kapsle 1 hodinu před spaním zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení: Kozlík lékařský, Mučenka pletní, Dobromysl, Konopný olej

Upozornění: Kapsle Spi v klidu neobsahují laktózu, kvasnice, lepek ani umělá azobarviva. Nejsou určeny pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10 - 25 °C. Chraňte kapsle před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Přípravek Spi v klidu® 30 kapslí je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. 

Google Review Widget