🪴 Jaro je tady! Semínka od Sensi Seeds, Seedstockers i Buddha Seeds skladem. Ať se zelení! > semínka konopí 🪴

Runtz - feminizovaná semínka konopí

Cena
od 259 Kč

Výrobce
Seedstockers

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Seed Stockers

bal

Nadupaná odrůda slibuje šílené hladiny THC přes 25 %. Více

Pevné a husté palice s oslňujícím obsahem 💚

Runtz od Seedstockers potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Seedstockers s potěšením přidává do kolekce semena Runtz. Runtz je v současnosti jedním z největších speciálních kmenů v USA, který kombinuje ničivě silnou genetiku Gelato 33 s oceněným Zkittle. Jedná se o feminizovanou odrůdu semen s dominancí indiky. Rozkvět trvá přibližně 8-9 týdnů a vy se budete moci těšit z pevných a hustých palic s jedněmi z nejšílenějších hladin pryskyřice, jaké jste kdy viděli. 

🌱 Semena Runtz Fem jsou jedny z nejlepších indica dominantních genetik USA, na které jsme kdy narazili. Snadno se pěstují s velmi štědrými výnosy palic v pravé znalecké kvalitě. Vynikající i pro milovníky extraktu/koncentrátu. Vřele doporučujeme. 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Obsah THC 25+ %
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Zkušenosti Zkušení pěstitelé
Doba květu 8 týdnů