Powered by Smartsupp

Regulátor vlhkosti konopí - Boveda 62% - pro skladování konopí


Cena
od 30 Kč

Výrobce
BOVEDA

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Sáčky udržující konstatní vlhkost 62 %. Díky tomu si konopí dlouhodobě uchová až o 15 % trichomů více. Jeden sáček ochrání až 15 - 30 g konopí. Více

Skladování konopí se sáčky Boveda

Pokud jsou při skladování legálního konopí použité speciální sáčky Boveda udržující konstantní vlhkost, zůstane na květech až o 15 % více trichomů (s terpeny a kanabinoidy). To znamená, že konopí vypadá lépe, chutná jemněji, lépe voní a lépe funguje.

🌱 Balení sáčku 4g ochrání až 15g konopí a stojí 30 Kč. 

🌱🌱 Balení 8g ochrání až 30 g konopí a stojí 40Kč. 

Záleží jak velkou máte nádobu a kolik konopí obsahuje. 

Jak fungují sáčky Boveda

Řízení vlhkosti sáčků Boveda je založeno na principu, že sůl přitahuje a zadržuje vlhkost. Každý typ sáčků těží z jiné relativní vlhkosti. Pro konopí je ideální vlhkost 58 - 62 %. Proto máme v nabídce sáčky 62 %. 

💦 Tyto sáčky Boveda zaručují 62 % vlhkost díky speciální solné směsi. Patentovaná dvoucestná membrána, ve které je solná směs zabalena, umožňuje průchod vlhkosti dovnitř i ven. Pokud relativní vlhkost v nádobě přesáhne 62 %, sůl absorbuje vlhkost přes membránu. Pokud uvnitř nádoby vlhkost klesne, sůl ji uvolní přes membránu.

Hyperfiltrační membrána Boveda propouští pouze vlhkost, ne sůl. Díky tomu není kvalita konopí ničím narušená.

Sáčky Boveda jsou nejlepší v kombinaci s nerezovými kontejnery CVault. Použít se ale dají i s jinými kontejnery, třeba s vakuovými krabičkami TightVac.

Důležité je zamezit přístupu světla a skladovat konopí v temnu a ideálně i chladu.

➡️ Jak skladujeme konopí v Konotéce?

Parametry

Množství 4 g, 8 g
Google Review Widget