Red Dwarf Auto - samonakvétací semínka konopí

4 body do věrnostního systému
Cena
469 Kč

Výrobce
Buddha Seeds

Varianta neexistuje
3
Buddha Seeds

bal

Semínka od Buddha Seeds - text už píšeme :) Více

Nadpis

Semínka od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 

Kompaktní, pryskyřičná, intenzivní vůně a extrémně silná samonakvétací rostlina.
Red Dwarf je hybrid, který vznikl, aby si zachoval samonakvétací vzor své "sestry" White Dwarf. Vybrali jsme ty nejlepší vlastnosti po selekci, kterou jsme prováděli u každého z jejich rodičů po více než 15 generací. Musíme zdůraznit především produkci, rychlost a intenzitu aromatu.

Tato kombinace vlastností podpořila explozivní růst odrůdy Red Dwarf. Red Dwarf má díky svému mnohočetnému rozvětvení zvláštní tvar lustru a tento tvar pomáhá podporovat kompaktní květní úbory, které vydávají výjimečnou vůni, jež se těžko skrývá.

🌱 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Sativa
Délka cyklu 9 týdnů
Zkušenosti Začátečníci
Google Review Widget