Purple Skunk Auto - samonakvétací semínka konopí

Cena
od 610 Kč

Výrobce

Kód produktu
purskuaut

Varianta neexistuje
3
Sensi Seeds

bal

Purple Skunk Auto je kříženec odrůd Skunk #1 x Shiva Skunk x Hindu Kush Auto. Vhodné i do chladnějších podmínek a palice září atraktivní fialovou barvou Více

V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1% THC legální, mají rostliny konopí Purple Skunk Auto krásně fialové palice. Daří se jí dobře i v chladnějším podnebí. Je to kompaktní rostlina. Tato semena jsou feminizovaná.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Pokud semínka vysadíte v zemi, kde to je legální, má kmen průměrnou dobu květu 55-70 dní. Výhodou samonakvétání je však snadnější pěstování.


Purple Skunk Automatic je 75 % indica, 25 % sativa. Odrůda byly vyvinuta jako součást projektu Sensi Seeds Research 2021 ze tří významných mateřských rostlin – Hindu Kush Auto, Skunk #1 a Shiva Skunk.


Stejně jako u mnoha kmenů s dominantním indikou má Purple Skunk Automatic kompaktní velikost. Rostliny mají husté centrum a jsou typicky kuželovité nebo pyramidální se zaoblenou špičkou. Přestože jsou malé, jsou schopny produkovat velké výnosy, a to jak uvnitř, tak venku. Pro pěstování jsou ideální země s chladnějším klimatem. Podmínkou samozřejmě je, že to daná země legislativně umožňuje.


Purple Skunk Auto má klasický vzhled indica. Rostliny mají také typickou indikovou vůni, která je zemitá a vlhká, s nádechem sladkosti a exotického santalového dřeva. Aroma zesílí, jak rostliny dosáhnou doby sklizně. Purple Skunk má fialové květy. Barva je obzvlášt výrazná, když rostliny rostou v chladnějším klimatu.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběrateský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Indika
Výška Střední
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget