Powered by Smartsupp

Pumpkin Spice - feminizovaná semínka konopí

18 bodů do věrnostního systému

Cena
od 250 Kč

Výrobce

Kód produktu
PUMPKIN

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Vůně koření a sladkého ovoce se snoubí v nové odrůdě s menším vzrůstem. Více


Pumpkin Spice je skvělou volbou pro pěstitele v zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1 % THC legální, kteří hledají nižší rostlinu. Kombinace genetiky Sour Apple a Animal Cookies tvoří Pumpkin Spice, vzrušující profil koření, sladkosti, zemistosti a překvapivě i jablka. 


I když je Pumpkin Spice z 50% indica a z 50% sative, vzrůstem je skoro až typická indica. Rostliny dosahují menšího vzrůstu. Pumpkin Spice má značné množství listů. 


Pumpkin Spice je feminizovaná odrůda a kvete 63 až 70 dní po zahájení kvetení. Díky těmto běžným délkám kvetení je Pumpkin Spice kompatibilní s pěstováním spolu s mnoha dalšími odrůdami. Samozřejmě jen tam, kde to je legální. 


V zemích, kde je pěstování legální, tento kmen končí indoor při nízké až střední výšce kolem 90 až 120 cm. Venkovní zahradníci zaznamenají mírné zvýšení celkové výšky, v průměru 100+ cm na rostlinu. 


Na malou rostlinu má Pumpkin Spice relativně velké výnosy. Indoor v průměru 450 gramů na m2. Venku v teplém klimatu mohou dosáhnout více než 550 gramů na rostlinu. Pumpkin Spice lze pěstovat v různých médiích, včetně půdy, kokosu, hydroponie a živých půd, ovšem dle platné legislativy.  


Krásné zelené olistění poupat je v plné zralosti řídce pokryto rezavě zbarvenými pestíky a vrstvou jiskřivých trichomů. 


Ve vůni se kloubí obě stránky její genetiky. Zemité tóny pochází z indiky a sladká vůně s ovocným nádechem souvisí se sativou.  


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.


  

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Střední
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Dlouhá
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget