Powered by Smartsupp

Pulsar - feminizovaná semínka konopí

5 bodů do věrnostního systému

Cena
599 Kč

Výrobce
Buddha Seeds

Varianta neexistuje
3
Buddha Seeds

bal

Vysoká sativa, co tě klidně přeroste. Není vhodná pro začátečníky, ale zkušený pěstitel bude nadšený. Více

Holandsko-americká sativa, co roste jak blázen 🤯 🌴

Pulsar od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Odrůda Pulsar je křížencem holandských a amerických sativ s normální fotoperiodou. Mezi její nejlepší vlastnosti patří vysoké výnosy a silné účinky sativy. Má extrémně energický růst a ohromně se roztahuje, tudíž jestli máte v plánu tuto odrůdu pěstovat v indooru, bude nutné ji zastřihávat a nebo užívat Screen of Green techniku. Pokud ji chcete pěstovat v outdooru, doporučujeme ji zasadit ke konci sezóny, abyste zabránili růstu do monstrózních rozměrů. 

🌱 Její genetika ji dodává pižmové aroma a pikantní příchuť. Odrůda Pulsar není vhodná pro začátečnické pěstitele ani uživatele.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Délka cyklu 10 týdnů
Zkušenosti Středně pokročilí
Google Review Widget