PAX 2 - Barva: Černá

-30%
Cena
2 793 Kč

Běžná cena
3 990 Kč

Ušetříte
30% (1 197 Kč)

Výrobce
PAX

Kód produktu
1135CERN

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Černá
Černá
Stříbrná
Stříbrná

Doručíme do 7 dnů
bal
(0 bal na skladě)

Diskrétní a elegantní vaporizér prémiového výrobce. Má čtyři teplotní režimy od 182 °C do 215 °C. Vhodný na lékařské konopí. Vyniká v jednoduchosti čištění a údržby. Vhodný na lékařské konopí. Více

Užijte si skvělý výpar s geniálním vaporizérem PAX 2.
PAX 2 produkuje čistý a jemný výpar bleskovou rychlostí. Nastavení teplot umožňuje PAX 2 ve čtyřech úrovních od 182 do 215 °C, což indikují čtyři diody ve tvaru X na přední straně vaporizeru. Nahřátí z nuly na požadovanou teploty trvá 45 sekund. Ve chvíli kdy přístroj odložíte z ruky, promění se po minutě barva LEDek na modrou, a vaporizer se automaticky přepne do baterii šetřícího modu. Po zvednutí se začne zase sám nahřívat na předchozí nastavenou teplotu.Jediné ovládací tlačítko je umístěno přímo pod náustkem. Reaguje na silnější dotek případně na vícenásobné zmáčknutí i přes silikonový náustek. Záleží jen na vás, zvolíte-li si pro vaporizaci z dodaného příslušenství plochý typ náustku s malou štěrbinou, nebo mírně vystouplý se dvěma otvory, kudy do úst proudí zahřátý výpar. Na spodní straně najdete komoru z nerezové oceli pod magnetickým víčkem.

PAX to je originální design a diskrétní velikost.

Vaporizér PAX 2 má několik chytrých řešení.
Zatřepáním zjistíte podle počtu bíle svítících diod stav baterie. Otáčením kolem osy aktivujete režim, při kterém všechny diody mění barvu a vaporizer se přestane automaticky vypínat. To obstarává senzor pohybu, který je do tohoto hi-tech vaporizeru zabudován. Inovací prošla také magnetická USB nabíječka, na kterou vaporizér pouze přiložíte. Baterie ve vaporizéru má kapacitu 3000 mAh. Nabíjení trvá cca 2 hodiny a doba použití je až 90 minut vaporizace.


PAX 2 má i skryté funkce, které se aktivují otáčením vaporizéru kolem vlastní osy, viz video vlevo. Funkce nemají na vaporizaci vliv, mění jen blikání diod a jsou spíše pro zábavu a překvapení kamarádů v hospodě.

1. Párty mód - diody mění barvy v náhodném pořadí a tempu. Během vaporizace se barvy rychle mění

2. Alternativní párty mód - všechny diody mění tu samou barvu

3. Party timer - diody svítí náhodnými barvami s různým jasem, ale pohybují se jen během inhalování.

4. Simon říká - Simon says je klasická dětská hra. Položíte vaporizér rovně diodami nahoru a jakmile se jedna dioda rozsvítí, musíte ho otočit ve směru dané diody. Pak se rozsvítí ten samý lístek a pak ještě jeden navíc. To se opakuje, dokud se nespletete. Dostupných je 20 kol. Potom začně vaporizér hrát melodii Funkytown. A když zvládnete 40 kol, odměnou vám bude odblokování nového barevného schématu diod.

5. Global mód - diody svítí podle toho jak hýbete vaporizérem.

6. Zelený mód - diody blikají zeleně podle opakujícího se schématu. Pro spuštění tohoto módu musíte točit vaporizérem na opačnou stranu než od výše zmíněných módů.

Naše tipy k používání vaporizéru PAX 2
- před prvním použitím nahřejte vaporizér na prázdno bez bylin. Vypaří se tak pozůstatky látek použitých při výrobě

- fialové diody = nahřívání, zelené = dosažení teploty, vaporizujte

- pro kontrolu stavu baterie přístrojem zatřeste a počet svítících diod značí stav. 4 = plně nabitá, 1= brzy se vybije

- podržením tlačítka v náustku na dvě vteřiny aktivujete nastavení teploty

- inhalujte pomalu a dlouze

- když při zapínání PAXem zatřesete, aktivujete diskrétní mód, kdy všechny diody budou mít bílou barvu a ztlumený jas

- čištění je velmi jednoduché, stačí k němu vatové tyčinky, dýmkový čistič a nějaký čisticí prostředek na vaporizéry. Dýmkový čistič namočíte v prostředku a prošťouchnete cestu výparu směrem od náústku ke komoře. Tím z komory vyšprtnete kovový plíšek sloužící jako sítko. Na hrubší nečistoty můžete použít i kartáček, který je obsahem balení. Komoru pak vyčistíte vatovou tyčinkou namočenou v čistícím prostředku. Pokud je hodně zanesená, doporučujeme během čištění zapnout nahřívání. Je-li kovové sítko silně znečištěné, dejte ho na noc do slivovice či podobného alkoholu.Balení obsahuje:                                                          

1x PAX 2 vaporizér

1x nabíjecí stanice, USB kabel

1x čistící sada

2x náústek (plochý a vystouplý)

1 x manuál

Parametry

Barva ČernáStříbrná
Co umí vaporizovat Sušené bylinky
Zdroje energie Integrovaná baterie
Nastavitelnost teploty Přednastavené režimy
Teplotní rozpětí v °C 182°C - 215°C
Typ zahřívání Kondukční (komorou)
Inhalace výparu Náustek
Záruka 2 roky