Northern Lights #5 X Haze - feminizovaná semínka konopí

15 bodů do věrnostního systému
Cena
1 550 Kč

Výrobce

Kód produktu
northern5haze

Varianta neexistuje
3
Sensi Seeds

bal

Northern Lights x Haze může díky svým předkům vyrůst pořádně vysoko. Vůně kořeněná a citrusová. Více

Northern Lights #5 x Haze Feminized získala řadu ocenění. Pěstitelé, v zemích, kde je pěstování povoleno, se těší velkým výnosům. Kombinuje 70 % sativu a 30 % indiku. Vůně je silná a zemitá, s nádechem citrusů a borovice.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Rostliny mají o něco delší dobu květu (65-75 dní), tohle dlouhé čekání je však kompenzováno krátkou vegetační dobou. Díky svým předkům mohou Northern Lights x Haze vyrůst extrémně vysoko. To platí zejména při pěstování venku - 250 až 300 cm není neobvyklé. Uvnitř rostliny dosáhnou 120 až 170 cm. Podmínkou samozřejmě je, že jsou rostliny pěstované v zemích, kde to je legální.


Vzhledově v Northern Lights x Haze rozpoznáme sativu. Velká rostlina s dlouhými větvemi a masivními palicemi. Jedná se o kmen s velkým výnosem. V zemích, kde je pěstování legální, uvádějí pěstitelé při vnitřním pěstování kolem 450g na metr čtvereční. Ovšem při venkovním pěstování to může být až 800g na rostlinu. Podmínkou samozřejmě je, že je v dané zemi legální pěstování konopí v obsahem více než 1% THC.


Northerns Lights x Haze nejvíc ocení dlouhé teplé léto. Během růstu produkuje příjemně kořeněné a citrusové aroma. To se prohlubuje v době sklizně.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Vysoká
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Dlouhá
Výrobce Sensi Seeds