Powered by Smartsupp

Northern Lights - feminizovaná semínka konopí

10 bodů do věrnostního systému

Cena
1 025 Kč

Výrobce

Kód produktu
Northern

Varianta neexistuje
3
Sensi Seeds

Northern Lights, velmi oblíbená odrůda - dominantní indika se snadným pěstováním a krátkou dobou květu. Více

Northern Lights se snadno pěstuje a poskytuje (v zemích, kde je její pěstování legální) velké výnosy.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Norther Lights je 90 % indika a 10 % sativa, kmen má thajskou i afghánskou genetiku. Nyní vykazuje mnoho výhod rostliny s dominancí indiky - kompaktní velikost a krátká doba květu.


Semena jsou feminizována, takeže pěstování je jednodušší a vhodné i pro pěstitele nováčky. Navíc má Northern Lights krátkou dobu květu jen 45-50 dní. Kdo chce rychlé výsledky, právě našel tu pravou odrůdu. Podmínkou samozřejmě je, že je v dané zemi legální pěstování konopí v obsahem více než 1% THC.


Jako dominantní indika má Northern Lights relativně malou velikost. Při pěstování v interiéru obvykle 80-130 cm. Při pěstování venku, v zemích, kde je pěstování legální, lze však očekávat 150 až 200 cm. Rostlina je huňatá, rozvětvená. Vyvine mnoho širokých listů a velkých palic. Rostlinám se daří v teplejším podnebí jako je Středomoří, nebo ve skleníku.


Vůně je typická indika - štiplavá, zemitá a bohatá, ikdyž nepříliš silná. Při sklizni bychom cítili ovoce a bylinky. Podmínkou samozřejmě je, že je v dané zemi legální pěstování konopí v obsahem více než 1% THC.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběrateský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Krátká
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget