Powered by Smartsupp

Nicole Cream - feminizovaná semínka konopí


Cena
od 250 Kč

Výrobce
Seedstockers

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Seed Stockers

bal

Nenáročná indika s nadprůměrným výnosem a sladkou vůní. Více

Krémová indika s citrusovým aroma 🍋

Nicole Cream od Seedstockers potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Nicole Cream je populární odrůda ze Západního pobřeží USA, která je velice oblíbená pro svůj silný indicový účinek Kushe. Je to stabilní 75% indica se svěžím citrusovým aroma a sladkou chutí. 

🌱 Její doba rozkvětu trvá zhruba 8-9 týdnů, a díky indicové genetice má spíše nižší a robustní vzrůst. Dodává nadprůměrné výnosy a pěstitelé si jistě povšimnou, že je velice nenáročná. Stejně jako všechny americké odrůdy bohaté na THC, je i Nicole Cream vhodná na tvorbu koncentrátů. Produkuje tvrdé a kompaktní palice, které vydávají sladké, zemité a kushové aroma, s nádechem ovoce a citrusů.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Obsah THC 20 %
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu 9 týdnů
Google Review Widget