Powered by Smartsupp

N13 Kush - feminizovaná semínka konopí

13 bodů do věrnostního systému

Cena
od 175 Kč

Výrobce

Kód produktu
n13

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

N13 Kush je kříženec odrůd Mr Nice G13 x Hash Plant x Nicole Kush. Příslib výnosů a zemitá vůně s nádechem lesního ovoce. Více

V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1% THC legální, mají rostliny konopí N13 Kush poměrně krátkou dobu květu a dorůstají poměrně kompaktní výšky. Daří se jim zejména ve slunečném a teplém podnebí. Produkují velké výnosy. Tato semena jsou feminizovaná.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Pokud semínka vysadíte v zemi, kde to je legální, je výhodou tohoto kmene jeho relativně krátká doba květu, pouhých 50 až 65 dní.


N13 Kush má impozantní genofond s rodiči Mr.Nice G13 (pojmenovaný po ikoně konopí Howardu Marksovi), Hash Plant  a Nicole Kush. Je to 90% indika, 10% sativa.


Stejně jako většina kmenů s dominantním indikou zůstávají rostliny kompaktní během pěstování uvnitř i venku. Mají typický indica vzhled se spoustou huňatých větví. Když jsou pěstovány ve správných podmínkách, rostliny produkují spoustu těžkých pryskyřičných palic, což vede k impozantní sklizni. Ideální klima pro tento kmen je středomořské. Vhodná je jakákoli země, která nabízí dlouhé, teplé léto s dostatkem slunečního světla. Podmínkou samozřejmě je, že to daná země legislativně umožňuje.


Rostliny produkují příjemnou zemitou vůni s nádechem lesního ovoce a borovice. Toto aroma se zesiluje s blížícím se obdobím sklizně.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget