Powered by Smartsupp

Morpheus - feminizovaná semínka konopí

5 bodů do věrnostního systému

Cena
598 Kč

Výrobce
Buddha Seeds

Varianta neexistuje
3
Buddha Seeds

bal

Semínka od Buddha Seeds - text už píšeme :) Více

Nadpis

Semínka od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 

Odrůda Morpheus je dominantní indica, a díky její vysoké hladině CBD, od ní očekávejte relaxační a uklidňující terapeutické účinky. V Buddha Seeds strávili u této odrůdy několik hodin stabilizací THC a CBD do poměru 1:1 a podařilo se jim dosáhnout až 20% hladiny cannabinoidů. Je ideálním řešením pro dnešní pěstitele, kteří se snaží dosáhnout bohatých sklizní s vysokým obsahem THC a CBD. Dalšími důležitými vlastnostmi odrůdy Morpheus jsou její větvení, stabilní struktura a energický růst, který vrcholí v pryskyřičné kvetení.

V posledních týdnech kvetení uvidíte na květech už z dálky ohromné množství trichomů, které dodávají celé rostlině specifický nádherný vzhled. Přidejte k tomuto všemu ještě silnou citrusovou příchuť a máte z toho delikatesu, která uspokojí i náročné uživatele.

🌱 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Délka cyklu 9 týdnů
Zkušenosti Zkušení pěstitelé
Google Review Widget