Mexican Sativa - feminizovaná semínka konopí

4 body do věrnostního systému
Cena
410 Kč

Výrobce

Kód produktu
mexicansativa

Varianta neexistuje
3
Sensi Seeds

bal

Mexican Sativa, původně teplomilá, ale speciálně vyšlechtěná aby zvládla i chladnější podmínky. Více

Mexican Sativa narozdíl od většiny sativ lze pěstovat s úspěchem také venku v chladném klimatu. Vysoko rostoucí, robustní a diskrétně vonící rostliny.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Feminizovaná Mexican Sativa je stejně vysoká a elegantní jako původní odrůda. Ale původní čistá sativa ze Střední Ameriky byla velmi náročná na podmínky pěstování. Díky kombinaci s Durban a Hash Plant se podařilo zkrátit dobu květu a zlepšit odolnost vůči chladu.

Výsledkem je robustní rostlina, ze 70 % sativa, která si, v zemích, kde je její pěstování legální, vede skvěle uvnitř i venku. Tyto rostliny bujně rostou, na to je třeba myslet, ale výškový přírůstek lze ovlivnit zkrácením doby květu. Samozřejmostí je pěstování v zemích, kde je to legální.


Během fáze růstu vydává pouze jemnou vůni, ta však během sušení mění intenzitu. Ve vůni najdeme santalové dřevo, květiny a zemitý borovicový podtón.


Máte rádi heavy metal? Pak možná znáte píseň "Sativa" od skupiny Anvil.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběrateský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Vysoká
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Krátká
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget