Powered by Smartsupp

Mandarin Punch Auto - samonakvétací semínka konopí - Počet semen v balení: 1, Výrobce: Sensi Seeds

2 body do věrnostního systému

Cena
210 Kč

Výrobce

Kód produktu
1531018

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

Odešleme do 10 dnů Sledovat dostupnost - Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.
bal
(0 bal na skladě)

Mandarin Punch Auto je kříženec odrůd Maple Leaf Indica x White Widow x NYC Diesel x Hindu Kush. Bude prospívat i v chladnějším klimatu a oslní mandarinkovým aroma. Více

V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1% THC legální, se rostlinám konopí Mandarin Punch Auto dobře daří i v chladnějším podnebí. Na autokvět produkuje velké výnosy s velkými palicemi. Tato semena jsou feminizovaná.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Pokud semínka vysadíte v zemi, kde to je legální, má kmen krátkou dobu květu, pouhých cca 63 dnů.


Tento kmen, vyvinutý společností Sensi Seeds, má impozantní genetický fond. Mezi její mateřské rostliny patří White Widow, Maple Leaf Indica, NYC Diesel a Hindu Kush; kmeny, které jsou vysoce uznávané po celém světě.


Vizuálně se Mandarine Punch podobá jiným odrůdám s dominantním indikou, se silným centrálním stonkem a spoustou košatých větví. Palice se obvykle tvoří kolem centra, spíše než na samotných větvích. Pěstitelé v zemích, kde to je legální, mohou očekávat, že rostlina vytvoří relativně dobrý výnos, zejména vzhledem k tomu, že se jedná o samonakvétací kmen.


Jednou z hlavních výhod automatu je jeho schopnost prospívat ve většině klimatických podmínek a tento kmen není výjimkou. Rostliny pravděpodobně porostou dobře na většině míst, dokonce i v zemích s chladnějším a kratším létem. Podmínkou samozřejmě je, že to daná země legislativně umožňuje.


Zatímco rostliny rostou, produkují příjemně sladké a výrazné citrusové aroma s mandarinkovými tóny. To je dáno kombinací Diesel a Maple Leaf Indica. Tato vůně má tendenci zesilovat, když se palice blíží ke sklizni, a je také zřejmá během fáze vytvrzování.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběrateský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Indika
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget