Malibu OG Gold - feminizovaná semínka konopí

Novinka
2 body do věrnostního systému
Cena
od 250 Kč

Výrobce

Kód produktu
MALIBUOG

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

bal

Nádherná rostlina s přehlídkou odstínů fialové barvy. Více


Jakmile se zahradníci v zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1 % THC legální, stanou svědky nádherné řady fialových odstínů, už nikdy nebudou chtít na své zahrádce jiné květiny než Malibu OG Gold. Legendární kmeny Mendo Purps a Purple Kush byly použity a zdokonaleny k vytvoření nové, ještě fialovější odrůdy. 


Tento kmen je vhodný pro mnoho pěstitelských stylů a zahradníky všech úrovní. Kmen Malibu OG Gold je čistou pastvou pro oči pro každou zahradu. Samozřejmě jen v zemích, kde to je legální.


Malibu OG Gold Feminized je mírně dominantní odrůda indica. Tradiční znaky indica jsou patrné ve velkých vějířových listech a robustní struktuře, která unese váhu těžkých květů. Vliv sativy se projevuje ve výšce rostliny. 


Malibu OG Gold má krátký cyklus květu, obvykle trvající 45 až 55 dní. Zahradníci v zemích, kde je sadba legální, mohou očekávat rychlý růst během počátečního kvetení. Uvnitř je tento kmen vysoký, dosahuje až 120+ cm. Venku mohou počítat s ještě vyšší rostlinou, obvykle kolem 200+ cm na výšku.


Malibu OG Gold je rostlina s velkým výnosem v různých médiích, včetně půdy, kokosu, hydroponie a živých půd. S minimálním úsilím jsou sklizně v interiéru velké, v průměru 450 až 500 gramů na m2. Venku ve správném klimatu jsou zaznamenávány výnosy až 600 gramů na rostlinu.


Pastva pro oči - to je Malibu OG Gold. Oslnivá přehlídka fialové, švestkové, purpurové, levandule, šeříku, ametystu a jakéhokoli jiného odstínu fialových listů, jaký si lze představit. Skutečnou lahůdkou jsou však bohaté a krásné fialové květy, které se třpytí lepkavým povlakem omamných trichomů. 


Pro venkovní pěstování, v zemích kde je to legální, je nejlepší teplé středomořské klima. Nejlépe roste kousek od pláží Malibu.


Vůně je zemitá se sladkým dozvukem. 


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona. 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5