Lockdown Kush - feminizovaná semínka konopí

2 body do věrnostního systému
Cena
od 200 Kč

Výrobce

Kód produktu
LOCKDOWNKUSH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Další lockdown? Ale ne, to je jen nová odrůda s vůní citrusů a borovic. Více


V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1 % THC legální, o sobě Lockdown Kush dává vědět mohutnými a hustými květy pokrytými trichomy. Jako první udeří do nosu ostré a osvěžující citrusové aroma, následované štiplavými borovicovými terpeny.  


Lockdown Kush je kmen s dominancí sativy, ale 40% vliv indica se projevuje ve vzhledu rostliny. Tato odrůda se vyznačuje komplexní růstovou strukturou s pevnými větvemi, které jsou znakem mnoha elitních indica kmenů.  


Jakmile Lockdown Kush začne kvést, trvá pouhých 55 až 60 dní, než budou bohaté a krásné květy připraveny ke sklizni. 


Od doby, kdy se sazenice vynoří nad půdu až po sklizeň, je Lockdown Kush stabilně rostoucí rostlinou. Lockdown Kush končí jako středně velká rostlina. Indoor zahradníci dosahují výšky 100 až 150 cm a venku dosahuje výšky přes 150 cm. Samozřejmě jen tam, kde to legislativa dovoluje. 


Výnosy, v zemích, které pěstování povolují, jsou u Lockdown Kush v průměru kolem 450 gramů na m2 indoor, zatímco venku i 550 gramů a více na rostlinu. Lockdown Kush Feminized bude vzkvétat v teplém venkovním klimatu, ale dobře se mu daří i v chladnějších kontinentálních teplotách. Tato flexibilita otevírá dveře většímu počtu pěstitelů, ačkoli tento kmen nejlépe funguje v rukou zkušených zahradníků. Samozřejmostí je vstřícná legislativa. V zemích, které pěstování konopí nepovolují, to nejde. 


Lockdown Kush je příjemně vonící rostlina konopí. Během růstu má jemnou vůni s citrusovými tóny. Později ve vůni najdeme i vůni borovice 


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona. 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Střední
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget