Jack Herer® - feminizovaná semínka konopí

8 bodů do věrnostního systému

Cena
od 600 Kč

Výrobce

Kód produktu
herer

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Jack Herrer, hybridní kmen kombinuje indiku a sativu. Palice pokryté lesklou pryskyřicí vypadají jako poprášené diamanty. Více

Jack Herrer je hybridní kmen, pěkně fifty-fifty indika a sativa, ideální pro vnitřní pěstování. Podmínkou samozřejmě je, že je v dané zemi legální pěstování konopí v obsahem více než 1% THC.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Palice tohoto kmene jsou jedny z nějvětších, které existují. A jsou pokryty silnou vrstvou trichomů. Tento "diamanty poprášený" vzhled je jedinečný.


V zemích, kde je její pěstování legální, má Jack Herrer prudkou fázi růstu do výšky během kvetení. Tento typ byl vyvinut pro pěstování uvnitř a sklizeň příchází po 8-12 týdnech, dle toho jestli převažuje indika nebo sativa. Venkovní pěstování uspěje pouze v teplém klimatu s dostatkem slunečního svitu.


Jack Herrer při pěstování produkuje pouze jemnou vůni. Usušené palice však rozvinou komplexní pikantní tón vůně.

Jack Herrer vyhrál mnoho ocenění, původní odrůda dominuje mnoha festivalům po celém světě. Samozřejmě v zemích, kde je to legální.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběrateský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Vysoká
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Krátká
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget