Jack Flash #5 - feminizovaná semínka konopí

8 bodů do věrnostního systému
Cena
od 950 Kč

Výrobce

Kód produktu
jackflash

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Jack Flash kombinuje vynikající výnos a zároveň snadné pěstování. Výazná vůně připomíná borovici a citrusy. Více

Jack Flash je parádní směs Jack Herrer, Super Skunk a Haze. Výsledkem je 65 % indika, 35 % sativa, která, v zemích, které umožnují legální pěstování, produkuje vynikající sklizeň a zároveň se snadno pěstuje.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Díky vlivu sativy, může Jack Flash dosáhnout velkých výšek, ale v interiéru může být kompaktnější. V zemích, kde je možné legálně pěstovat, lze očekávat relativně krátkou dobu květu 55-75 dní.


V zemích, které umožňují pěstování, obdaří Jack Flash pěstitele velkým výnosem. Při venkovním pěstování rostliny spolehlivě vyprodukují každá kolem 600g. Ke konci období květu jsou palice těžké, mohutné, obalené pryskyřicí.


Jack Flash nejvíce ocení teplejší podnebím s delším létem. Rostliny také dobře porostou ve skleníku. Podmínkou samozřejmě je, že je v dané zemi legální pěstování konopí v obsahem více než 1% THC.


Vůně rostlin je výrazná, najdeme v ní borovici a podtóny citrusu a zeminy.  


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběrateský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Vysoká
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget