Honey Melon Kush - feminizovaná semínka konopí

2 body do věrnostního systému
Cena
od 250 Kč

Výrobce

Kód produktu
HONEYMKUSH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Menší vzrůst a mohutné palice a vůně borůvek, melounu se zemitými tóny. Více


Honey Melon Kush lze zasadit pouze v zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1 % THC legální. Honey Melon Kush je věrná svému jménu. Ve vůni se nachází lahodná kombinace borůvek, hroznů a melounu. Honey Melon Kush je kříženec dvou oblíbených odrůd - Blueberry a Girl Scout Cookies. Krásně husté květy jsou plné trichomů. 


 


Honey Melon Kush je dominantní indika. Je to ideální volba pro začínající pěstitele ze zemí, kde je to legální.


Jakmile je zahájeno kvetení, Honey Melon Kush Feminized skončí za 60 až 70 dní.


Honey Melon Kush roste kompaktně, ale dospělá rostlina celkově dosahuje střední výšky. Při indoor pěstování není neobvyklé, že rostliny končí na 100 až 150 cm. Venkovní pěstitelé mohou očekávat pár centimetrů navíc, ve většině případů 150 cm a mírně vyšší. 


Při indoor pěstování v zemích, kde je pěstování legální, zahradníci uvádějí výnosy až 500 až 550 gramů na m2. Venkovní pěstitelé zaznamenávají ještě větší výnosy kolem 600 gramů na rostlinu. Květy Honey Melon Kush jsou pevně shromážděny na hlavních stoncích a často vyrůstají do mohutných a hustých palic. Z hlavního těla každého květu, který je pokrytý lesklými trichomy, trčí naběhlé kalichy.


Evropské pěstitele ze zemí, kde to je legální, jistě potěší, že Honey Melon Kush bude vzkvétat v kontinentálním klimatu. Tento kmen je také vhodný pro pěstování indoor a ve středomořském klimatu. Samozřejmě ale jen tam, kde to zákony dovolují.


Honey Melon Kush obsahuje 70 % indiky, ale zbývajících 30 % sativy se dostává na povrch díky ve vůni, kde jsou znatelné zemité tóny. Ve vůni můžeme najít i borůvky, ze které vděčí rodiči Blueberry. 


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona. 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Výška Střední
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Dlouhá
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget