Gorila - feminizovaná semínka konopí

2 body do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt. Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.

Výrobce
Buddha Seeds

Nejsilnější odrůda od Buddha Seeds. Šílená Gorila s vysokým obsahem THC a masivní produkcí. Více

Chlupatá Gorila plná trichomů, navíc odolná proti chorobám. 🦍

Semínka od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Gorilla od Buddha Seeds je nesmírně "živočišná" odrůda, a to jak produkcí, tak sílou. Buď opatrný, protože si na nic nehraje. Gorila má prostě tak vysoký obsah THC, že nemá konkurenci. 

🌿 Ruce se ti budou lepit na obrovské palice, díky obrovskému množství trichomů, které produkuje. Gorila je čistá pryskyřice a pokryje rostlinu zářivě bílou dekou.

🌿 Péče o pěstování je ve srovnání s velkým objemem sklizně velmi jednoduchá. Máme před sebou hřebce produktivity.

☘️ Dalšími výhodami jsou: odolnost vůči chorobám, vůči chladnému klimatu a větší tolerance k řezu a pěstitelským technikám.

🌱 Co se týče chuti, Gorila je bohatá na terpeny a vůně je směsí citrusových a borovicových tónů. To vše zabalené do zemitých tónů, charakteristických pro americké linie. U některých fenotypů se objevují tóny čokolády, díky nimž se chuť dokonale snoubí s ostatními nuancemi.

🌱 S tím vším můžeme jen doporučit, abyste si ve své příští úrodě vyhradili místo pro tuto lahůdku a konopnou bestii. 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Obsah THC Vysoký!!
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Délka cyklu 9 týdnů
Zkušenosti Středně pokročilí
Google Review Widget