Powered by Smartsupp

Gelato 41 FAST - feminizovaná semínka konopí

3 body do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt.

Výrobce
Seedstockers

Rychlá odrůda s vanilkovou a sušenkovou vůni, mmmm. Více

Blesková úroda, dokonalá vůně. 🍪🍦

Gelato 41 Fast od Seedstockers potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿  Gelato 41 Fast je fotoperiodická feminizovaná odrůda, která kombinuje nejlepší a nejstabilnější genetiku s konzistentní hladinou THC přes 20 %. Jedná se o rychlý kmen - sklizeň probíhá o týden až dva rychleji než u jiných feminizovaných kmenů s tak vysokým výnosem. Gelato 41 Fast nabízí lahodnou vůni sladké zmrzliny čerstvě upečených vanilkových/čokoládových sušenek. 

🌱 Palice jsou pevné a pokryté chloupky. Tato uznávaná genetika je pravděpodobně jednou z nejsilnějších genetik, jakou Seedstockers vymysleli. Rostliny pěstované ve vysoké kvalitě indoor mohou dosahovat hladiny THC přes 20 %. Výnosy jsou bohaté, což ze semen Gelato Fast činí jedno z nejlepších hybridních semen. Snadno se pěstuje, kvetení dosahuje přibližně po 8 týdnech.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Obsah THC 23+ %
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Zkušenosti Zkušení pěstitelé
Doba květu 8 týdnů
Google Review Widget