Fruit Cake auto - samonakvétací semínka konopí

Cena
od 259 Kč

Výrobce
Seedstockers

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Seed Stockers

bal

Slaďoučká samonakvétačka s vůní třešní. Více

 Koláč s třešněmi 😍 🥧

Girl Scout Cookies auto od Seedstockers potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿  Fruit Cake Auto vznikla zkřížením odrůd Animal Cookies a Fruit Pebbles OG, což vedlo ke vzniku nové odrůdy s 20% hladinou THC a mimořádnou chutí. Je to perfektně vyvážený 50/50 hybrid, který nedorůstá do moc vysoké výšky a má krátké internodální mezery, což z něj dělá vhodnou volbu na indoorové pěstování. Od zasazení do sklizně potřebuje zhruba 75 dní, což je o pár dní déle než u jiných samonakvétaček, ale rozhodně to stojí za počkání.

🌱 U této odrůdy se podařilo dosáhnout výborné sladké příchuti, v kombinaci s citrusovo-třešňovým aroma a nádechem dieselu.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Obsah THC 20 %
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Hybrid
Délka cyklu 11 týdnů
Zkušenosti Středně pokročilí
Google Review Widget