Powered by Smartsupp

Early Skunk - feminizovaná semínka konopí

7 bodů do věrnostního systému

Cena
od 220 Kč

Výrobce

Kód produktu
earlyskunk

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Early Skunk, vítěz Cannabis cupu, pečlivým křížením zkrácena doba květu a zvýšena odolnost vůči plísním. Více

Feminizovaná semínka Early Skunk slibují v zemích, kde je pěstování legální, prvotřídní výsledky ve venkovním prostředí. Hojné výnosy jsou možné i v chladnějších podmínkách. Odolnost tohoto kmene jej dělá zajímavým pro nováčky.


Donedávna se zdálo nemožné pěstovat skunky do plné zralosti, kvůli nachylnosti k plísním. Sensi Seeds vytvořili Early Skunk  (35 % sativa, 65 % indika), která kombinuje vitální Skunk #1 a odolný Early Pearl, takže lze zasadit klidně i na balkóně, bude se mu dařit kdekoliv, kde je pěstování legální.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Spolehlivost Early Skunk ji katapultovala mezi nejoblíbenější outdoor odrůdy. Zkřížení s Early Pearl zajišťuje dozrávání o týdny dříve a omezí tak náchylnost na plísně.


Ve fázi květu dosahuje Early Skunk, tam kde je pěstování legální, nadprůměrného vzrůstu. Rostliny mohou dosáhnout i více než dvou metrů.


V období květu je vůně výrazná, jako u všech skunků.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Vysoká
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget