Powered by Smartsupp

Double Kush Cake - feminizovaná semínka konopí

14 bodů do věrnostního systému

Cena
od 195 Kč

Výrobce

Kód produktu
doubleku

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Double Kush Cake Auto je kříženec odrůd Skunk Kush x Afghani#1 x Hindu Kush. Dvojitá nálož odrůdy Kush a lahodná sladká vůně. Více

V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1% THC legální, mají rostliny konopí Double Kush Cake kompaktní rozměry a průměrnou dobu květu. Tato semena jsou feminizovaná.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Pokud semínka vysadíte v zemi, kde to je legální, má kmen krátkou dobu květu, pouhých 7 až 9 týdnů (49 až 63 dní).


Mateřskými rostlinami jsou Hindu Kush, Afghani #1 a Skunk Kush. Není překvapením, že jsou to dvě odrůdy Kush, které dávají tomuto novému kmeni jméno.


Dominance indiky znamená, že rostliny zůstávají kompaktní, bez ohledu na to, zda jsou pěstovány uvnitř nebo venku. Rostliny mají klasický indikový vzhled, jsou huňaté a podsadité, s bohatými postranními větvemi a robustním centrem. Pro pěstování jsou ideální země s mírným a kontinentálním klimatem. Rostou také dobře uvnitř, pod světly. Podmínkou samozřejmě je, že to daná země legislativně umožňuje.


Vůně Double Kush Cake je zemitá a vlhká s lahodnými tóny sladkosti. Tato vůně se s dozráváním rostlin zesiluje a je velmi intenzivní.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget