Powered by Smartsupp

Double Kush Cake Auto - samonakvétací semínka konopí

15 bodů do věrnostního systému

Cena
od 200 Kč

Výrobce

Kód produktu
doubkuau

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Double Kush Cake Auto je kříženec odrůd Hindu Kush x Skunk Kush x Afghani#1. Je to automat. Ze 70 % indica z 10 % sativa a 20% ruderalis. Více

V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1% THC legální, se rostlinám konopí Double Kush Cake Auto daří dobře i v chladnějším podnebí. Na autokvět produkuje velké výnosy. Tato semena jsou feminizovaná.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Pokud semínka vysadíte v zemi, kde to je legální, má kmen krátkou dobu květu, pouhých 7 až 9 týdnů (49 až 63 dní).


Tento hybridní kmen má úžasný genetický fond, který zahrnuje Afghani #1, Skunk Kush a Hindu Kush Automatic. Vliv konopí ruderalis zajišťuje, že rostliny jsou odolné a mohou být pěstovány v různých klimatických podmínkách a dominance indica je zřejmá ve vůni a výšce.


Stejně jako mnoho kmenů s dominantním indikou jsou rostliny nízké, robustní a keřovité. Palice jsou obvykle velké a husté a potažené vrstvou pryskyřice. Přestože se jedná o auto kmen, sklizeň je stále poměrně velká. Pro pěstování jsou vhodné země s mírným i studeným klimatem. Podmínkou samozřejmě je, že to daná země legislativně umožňuje.


Vůně je velmi indikové povahy. Je zemitá, vlhká s nádechem sladkosti. Aroma se s růstem rostlin zesiluje.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběrateský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Indika
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget