Powered by Smartsupp

Deimos Auto - samonakvétací semínka konopí

5 bodů do věrnostního systému

Cena
599 Kč

Výrobce
Buddha Seeds

Varianta neexistuje
3
Buddha Seeds

bal

Deimos auto, jedna z nejprodávanějších odrůd od Buddha Seeds. Pochází z genetiky Northern Lights. Více

Nenápadný keřík s masivním výnosem 💪

Deimos auto od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Deimos auto je hybrid, který pochází převážně z indiky (slavné Northern Lights) a je dílem selekce 7 generací s cílem získat vlastnosti klasiky v samokvetoucí rostlině.

🌱 Deimos auto dobře roste do šířky i do výšky. Má dlouhé postranní větve, které dávají stejně velké palice jako centrální větev.

🌱 Tímto způsobem se zvyšuje produktivita, ale rostlina zůstává nenápadná co do velikosti, mezi 70 a 80 cm. Díky své povaze se Deimos auto stává dokonalou samonakvétací rostlinou pro outdoor i indoor.

🌱 Vůně Deimosu je klasicky sladká a pikantní. 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Hybrid
Délka cyklu 11 týdnů
Zkušenosti Začátečníci
Google Review Widget