Powered by Smartsupp

Dárkový set pro kuřáky

4 body do věrnostního systému

Cena
430 Kč

Kód produktu
DARKURAK

Odešleme do 10 dnů Sledovat dostupnost - Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.
ks
(0 ks na skladě)

5 produktů v dárkovém balení pro perfektně ubalenou cigaretu nebo joint. Součástí jsou papírky, filtry, drtička, zapalovač i balička. Více

Darková sada pro skvěle ubalenou cigaretu nebo jointa

Vhodné pro: bráchu, tátu, stejdu i dědu, nebo pro kuřáka v rodině

Dárková sada pěti prémiových produktů, ze kterých ubalíte cigarety nebo jointy. Obsahuje papírky, filtry, drtičku i zapalovač a navíc baličku cigaret. 

Stačí už jen dodat CBD konopí nebo oblíbený tabák. Prostě konečně užitečný dárek! 

Set obsahuje:
💨 Rolls - Cone artist - balička cigaret - Chytrý pomocník. Dutinky snadno a rychle! Zrychlí balení cigaret na pár vteřin. 

💨 OCB Premium Slim King Size - cigaretové papírky - Nejprodávanější cigaretové papírky OCB Premium Slim. Velikost papírků je 110 x 45 mm. Jsou vyrobeny z rýže a lnu. Hodí se jak pro balení tabáku tak konopí. 

💨 Chytré filtry Rolls 10ks 7mm - Chytré filtry Rolls® jsou speciálně navrženy tak, aby zabránili škrábání v krku, kašli, vdechování horkého kouře a škodlivých látek. Jednoduše vyšší level kouření. 

💨 Drtička 3-dílná ve tvaru zásobníku na kulky - drtička z Divokého Západu! Taste kolty a pěkně si podrťte cokoliv co bude potřeba. Ostré kovové hroty zajistí jemné podrcení. 

💨 Zapalovač CLIPPER s pouzdrem - stříbrný - krásný stylový metalický zapalovač, který jde znova naplnit. Spolehlivý, s pořádným plamenem. Je k němu i pozdro pro uschování. 

Cena za jednotlivé produkty: 515,- Kč, cena v sadě: 430,- Kč. Dárkové balení zdarma. 

Darujte k Vánocům obláčky dýmu 💨

Nenašel jsi to pravé? Co třeba tohle:4

Google Review Widget