Powered by Smartsupp

Critical Runtz - feminizovaná semínka konopí

2 body do věrnostního systému

Cena
od 235 Kč

Výrobce

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Novinka od Sensi Seeds - pikantní lahůdka, potomek 4 legendárních odrůd. To musíš vyzkoušet. Více

Svěží i pikantní zážitek 🌶

[NL#2 x Skunk Kush x Jack Herer x Durban]

Critical Runtz od Sensi Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Feminizovaná semena Critical Runtz pocházejí z linie 70 % indica / 30 % sativa, která kombinuje silné účinky indiky s chuťově výrazným profilem sativy. Za svěžími a pikantními tóny terpenového profilu se skrývají podtóny exotického dřeva. 

🌱 Rostliny Critical Runtz dorůstají do výšky. Výnosy jsou pro pěstitele s vhodným prostředím XL a Critical Runtz Feminized lze pěstovat v interiéru i exteriéru

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

 

 

 

 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Výška Vysoká
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Dlouhá
Google Review Widget