Powered by Smartsupp

Cashew Kush - feminizovaná semínka konopí

23 bodů do věrnostního systému

Cena
od 340 Kč

Výrobce

Kód produktu
CASHEWKUSH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Palice hustě obalené pryskyřící s vůní citrusů, borovic a oříšků. Více


Cashew Kush spojuje dva vysoce uznávané kmeny z USA do jedné úžasné novinky. Jako kříženec Do-Si-Dos a Mendo Breath, zkřížený s Kushem, Cashew Kush přináší to nejlepší z obou světů. V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1 % THC legální, nabízí osvěžující vůni citronu a borovice. 


 


Cashew Kush má vlastnosti obou stran své linie indica i sativa. Sativa je rozpoznatelná na začátku kvetení a vede k vyšším rostlinám. Cashew Kush roste v otevřené struktuře, což umožňuje lepší proudění vzduchu uvnitř a kolem vrchlíku. Vliv indiky na genetiku poskytuje  robustní strukturu podporující postranní výhonky pokryté květy.


 


Cashew Kush má v zemích, kde je sadba legální, dobu květu 55 až 75 dní a zralost se nejlépe zjistí kontrolou barvy hlav trichomů a pestíků. Vzhledem ke své relativně průměrné době kvetení se v zemích kde to je legální Cashew Kush skvěle hodí do zahrad s více hybridními odrůdami.


 


V zemích, kde je to povoleno, může při indoor pěstování dosáhnout výšky kolem 100 až 150 cm a venku mohou pěstitelé očekávat vyšší rostliny kolem 150 cm a výše.


 


Semena Cashew Kush, v zemích kde je legální je vysadit, se pyšní vysokým výnosem v různých médiích, včetně půdy, kokosu, hydroponie a živých půd. Velké výnosy z tohoto kmene často váží 400 až 450 gramů na m2 v interiéru. Venku s o něco většími rostlinami můžou pěstitelé očekávat až 500+ gramů na rostlinu na rostlinu, pokud jsou pěstovány v optimálních podmínkách.


 


Produkce pryskyřice Cashew Kush je působivá a stačí se dotknout pupenů, aby se prsty slepily. 


 


Úspěšní pěstitelé budou odměněni hustými, protáhlými, světle zelenými palicemi připomínajícími oblíbené odrůdy sativa. Listy jsou tmavší a vytvářejí fotogenický kontrast mezi listem a pupenem. Pro zákonné pěstování a sklizeň je samozřejmě nutná legislativa. V ČR není, proto se smí tyto semínka sadit jen v zemích, kde to legislativa umožňuje.


Pro venkovní pěstování preferuje Cashew Kush příznivou legislativu a teplé středomořské klima, aby se mu dařilo pod jasným sluncem nad hlavou. Cashew Kush, příjemná rostlina pro pěstitele všech schopností.


Jakmile začne kvetení, pěstitelé ucítí slabou, ale rozpoznatelnou vůni citronu a borovice, zdůrazněnou ořechovými podtóny.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona. 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Střední
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget