Powered by Smartsupp

California Indica - feminizovaná semínka konopí

5 bodů do věrnostního systému

Cena
525 Kč

Výrobce

Kód produktu
californi

Varianta neexistuje
3
Sensi Seeds

bal

California indica, hybridní kmen ve složení 35 % sativa a 65 % indika s jemnou pomerančovou vůní. Více

California Indica, hybridní kmen ve složení 35 % sativa a 65 % indika umožnuje, v zemích, kde je pěstování legální, bohaté výnosy pro nováčky i odborníky. Vyznačuje se citrusovou vůní s převahou pomeranče.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


California Indika je výsledkem kombinace robustního Orange Bud s Northern Lights a Hash Plant. Ve srovnání s rodiči produkuje California větší množství pryskyřice a vyznačuje se kratší dobou kvetení.


V zemích, kde je její pěstování legální, má California silné kompaktní rostliny a kvete pěkně a rychle. Pěstitelé by měli očekávat, že rostlina během fáze kvetení naroste do dvojnásobné výšky.


V teplém kontinentálním klimatu může tento kmen dosáhnout výšky malého stromu. Během fáze růstu rostliny produkují pouze jemnou vůni. Sušené palice voní po citrusech, s převahou pomeranče. Podmínkou samozřejmě je, že je v dané zemi legální pěstování konopí v obsahem více než 1% THC.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběrateský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget