Powered by Smartsupp

Buddha Wedding Cheesecake - feminizovaná semínka konopí

6 bodů do věrnostního systému

Cena
629 Kč

Výrobce
Buddha Seeds

Varianta neexistuje
3
Buddha Seeds

bal

Lahodný cheesecake, smetanovo ovocná vůně, do které se úplně ponoříš. Více

Nejlepší cheesecake, jaký jsi kdy ochutnal. 🎂

Wedding Cheesecake od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Wedding Cheesecake - vůně jsou intenzivní a podmanivé, okamžitě vzbudí chuť k jídlu, zejména u těch, kteří mají rádi sladké. Buddha Seeds zachovala původní severoamerickou recepturu, ke které přidali speciální přídavek, aby tuto vysoce sladkou odrůdu rozvinuli.

🌿 V Buddha Wedding Cheesecake převládá tón smetanového sýra se směsí sladkého ovoce.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Délka cyklu 9 týdnů
Zkušenosti Středně pokročilí
Google Review Widget