Powered by Smartsupp

Buddha's Classics Diesel - feminizovaná semínka konopí

4 body do věrnostního systému

Cena
469 Kč

Výrobce
Buddha Seeds

Varianta neexistuje
3
Buddha Seeds

bal

Semínka od Buddha Seeds - text už píšeme :) Více

Nadpis

Semínka od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 

Řada Diesel se stala jednou z nejdůležitějších v historii konopí, zejména v USA. Stejně jako u mnoha jiných kmenů konopí je přesný původ tohoto kmene záhadou, ačkoli různé teorie tvrdí, že pochází z kombinace Chemdog a OG Kush.

Období rozkvětu ve vnitřním prostředí je kolem 65 - 70 dnů. Tento kmen může vyprodukovat až 550 g / m2 a jeho výška dosahuje do výšky 1 m. Tato rostlina je velmi doporučována pro nováčky a to především díky tomu, jak snadno se pěstuje. Při pěstování venku produkuje o něco méně než jiné podobné kmeny, i když při správné péči dokáže vyprodukovat až 800 g na rostlinu. Ideální doba pro sklizeň je zhruba do poloviny října. Rostlina dosahuje výšky přes 1,5 metru. Diesel produkuje silné a pevné větve. Jeho květy mají zajímavou limetkovou barvu, podobnou divokým květům. 

Kromě intenzivních citronových a zemitých příchutí tento typ konopí produkuje zjevné aroma nafty. Je zde ale i dominantní lahodná vůně citronu doprovázená zemitými, borovými náznaky.

Buddha Diesel je jedním z oblíbených kmenů Buddha Seeds a to především díky svým úžasným a silným účinkům. Jeho euforický a šťastný efekt se pomalu mění ve fyzicky, duševně uvolňující pocit.

🌱 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Sativa
Délka cyklu 9 týdnů
Zkušenosti Středně pokročilí
Google Review Widget