Powered by Smartsupp

Buddha's Classics Auto Critical - samonakvétací semínka konopí

4 body do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt. Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.

Výrobce
Buddha Seeds

Samonakvétačka vhodná do chladnějšího klima a navíc má rychlý cyklus. Více

Ideální do chladnějšího počasí ❄️

Auto Critical od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Auto Critical pochází ze silného výběru, který je definován tím, jak rychle roste (méně než 60 dní), jeho chutí, výtěžkem a schopností aklimatizovat se na chladné počasí. Tento kmen má jedinečnou chuť Skunku, díky čemuž je ideální pro zkušenější spotřebitele a pěstitele. Má jasně sladký a květinový nádech a je méně štiplavý než jeho předchůdci. Poprvé byl uveden na trh v 90. letech a brzy se stal velmi žádaným v kavárnách Holland.

🌱Tato rostlina bude připravena za pouhých 9 týdnů, pokud bude pěstována v interiérech. Překvapí vás její úžasný výnos 450 g / m2 a může dosáhnout výšky 0,5 - 1 m. Když se pěstuje venku, tak Buddha Auto Critical dosáhne dobrého výnosu za pouhých 65 dní od vyklíčení. Vyroste silný stonek, který udrží velké pupeny, takže jeho výnos může být mezi 60 / 120g na rostlinu a dosáhnout výšky 1m.

🌱Buddha Auto Critical má příchuť podobnou nejlepšímu Skunku. Má sladký a květinový podtón, ale je méně štiplavý než kmen jeho předchůdců. Jakmile jsou pupeny sklizeny, ucítíte intenzivní zemitou chuť a vůni s některými sladkými a borovicovými náznaky, které na vás udělají dojem.

🌱V zemích, kde je to legální, se používá pro zahnání úzkosti a stresu. 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Indika
Délka cyklu 9 týdnů
Zkušenosti Začátečníci
Google Review Widget