Powered by Smartsupp

Buddha's Classics Amnesia - feminizovaná semínka konopí

5 bodů do věrnostního systému

Cena
509 Kč

Výrobce
Buddha Seeds

Varianta neexistuje
3
Buddha Seeds

bal

Klasická Amnesia, další ze slavných odrůd. Velmi oblíbená mezi umělci. Více

Milovaná Amnesia, ve vůni najdeš kadidlo a citróny. 🤯

Amnesia od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Buddha Amnesia od Buddha Seeds je výrazný a známý genetický kmen marihuany, který vyniká schopností vyvolat euforii (při pěstování!) díky vysokému náboji sativy.  Je vítězem několika cen a konopných pohárů a po příchodu ze západního pobřeží Spojených států amerických se těší dlouhé historii mezi nejlepšími kavárnami v Amsterdamu.

🌱  Při indoor pěstování bude kvetoucí období trvat přibližně 10 týdnů až do konce svého cyklu, a může produkovat kolem 500 g / m2. Rostliny mohou růst v rozmezí 0,7 až 1 metru. Při pěstování venku může být tento genetický kmen vysoký až 3 metry a snadno může dosáhnout výnosu 1 kg na rostlinu. Na rozdíl od jiných podobných odrůd je pro tento kmen nejlepším okamžikem pro sklizeň polovina října.

🌱 Jednou z nejdůležitějších charakteristik Buddhy Amnesia je jeho nezapomenutelná kadidlová chuť, která vám vydrží dlouho v ústech. Díky těmto příchutím a vůním je to odrůda speciálně navržená pro milovníky silných pocitů, a to díky své rafinované a ochucené kombinaci s citronem, kořením a cedrovými doteky.

 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Délka cyklu 9 týdnů
Zkušenosti Středně pokročilí
Google Review Widget