Powered by Smartsupp

Buddha Gelato - feminizovaná semínka konopí

6 bodů do věrnostního systému

Cena
629 Kč

Výrobce
Buddha Seeds

Varianta neexistuje
3
Buddha Seeds

bal

Zmrzlinové pochutnaní, ve vůni najdeš sladké ovoce, mátu i oříšky. Více

Ovocná zmrzlina s nádhernými barvami 🍧

Buddha Gelato od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Vzhled Buddha Gelato ve fázi kvetení je kosmický; množství trichomů, které ji pokrývají, vypadá jako nebe plné hvězd. 

🌿 Jak se květy blíží k optimálnímu okamžiku zrání, vykazují různé zelené odstíny spolu s ještě zlatavějšími tóny mezi intenzivními oranžovými pestíky. Buddha Gelato zkrátka otevře nový obzor pocitů, kterých se nebudeš chtít vzdát.

🌿 Buddha Gelato, dědic rodu Cookies, se v dnešním světě může pochlubit bezkonkurenční popularitou. V americe oslavovaná pro vynikající chuť a přehnanou sílu, Buddha Gelato je nyní zde, aby rozbouřila tvoje smysly.

🌿 Vůně a chutě Buddha Gelato jsou té nejlepší kvality, převládají: sladká, mátová, osvěžující, ovocná a v ústech jsou zřetelné nuance oříšků, například lískových. Kouzelná směs, která z něj činí nesporného společníka každého ročního období.

🌿 V Buddha Gelato převažuje genetika indica, která je robustní a ideální rostlinou pro krocení v interiéru. Venku nepotřebuje hodně prostoru, je proto ideální pro malé zahrádky.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Délka cyklu 9 týdnů
Zkušenosti Středně pokročilí
Google Review Widget