Powered by Smartsupp

Buď v klidu - kapsle s konopným olejem - 30 ks - Epiderma

Relax
3 body do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt. Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.

Výrobce
EPIDERMA

Kód produktu
3533990

100% přírodní potravinový doplněk s konopným olejem a bylinkami. Něco tě tíží? Dej si konopné kapsle a buď v klidu. Více

Buď v klidu a nenech se vystresovat. 

Žijeme ve zrychlené době. Potkáváme spoustu lidí, pořád nám cinká telefon a valí se na nás ukoly. Stres na nás číhá za každým rohem. Je to nevyhnutelné, nebo se s tím dá něco dělat? 

Kapsle BUĎ V KLIDU® při dlouhodobém užívání mohou pomoct zklidnit vaši mysl přes den, pomůžou zvládat stres a zároveň večer připraví na posilující spánek

Potravinový doplněk na zklidnění psychiky je určen k dennímu použití.

Pozitivně reguluje napětí z psychické zátěže a dále pozitivně ovlivňuje:

 🙈 Časté bolesti hlavy

 💤 Nespavost, noční můry, rušivé sny

😵‍💫 Potíže s koncentrací, honící se myšlenky

🫣 Zapomnětlivost, zmatení

🤯 Pocity přetížení, převálcování

Konopný olej obsažený v kapslích má pozitivní účinky na celé tělo, napomáhá regeneraci a hojení. Studie potvrzují vliv látek obsažených v konopí na spánek i psychiku. 

Kapsle BUĎ V KLIDU® obsahují: kozlík lékařský, mučenka pletní, dobromysl, konopný olej

Použití:  1 kapsle ráno a 1 kapsle odpoledne, nebo 1-2 kapsle přes den při velkém psychickém zatížení

Neobsahuje laktózu, kvasnice, lepek ani umělá azobarviva. Není určeno pro malé děti. Uchovávat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10-25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Přípravek Buď v klidu® 30 kapslí je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. 

Nenašel jsi to pravé? Co třeba tohle:1

Google Review Widget